איך לתכנן את טיול הקרוואנים המושלם

ישנן צורות שונות בהן ניתן לטייל ולסייר בארץ ובעולם, בין אם ברגל או ברכב, יש המטיילים באמצעות רכבות או אפילו באמצעות שיט ביכטה או באוניה, כל אחד וסוג הטיול שמתאים לו, סגנון טיול שמתאים לו והתנאים השונים של פינוק ו/או שטח.

אחת מצורות הטיול שהולכת והופכת נפוצה יותר ויותר בשנים האחרונות היא טיול קרוואנים המאפשר לטייל מבלי לוותר על ההנאות הקטנות שאתם כל כך רגילים אליהם, כמו הקפה של הבוקר שאתם מכינים בדיוק כמו שאתם אוהבים, על כיריים וקומקום כמו שנוח לכם במטבח הקרוואן, או היכולת לסיים כל יום, מפרך ככל שיהיה במקלחת עם מים חמים שנוסעת אתכם לאן שאתם צריכים להגיע.

מה חשוב לתכנן לפני שיוצאים לטיול קרוואנים?

אחד הדברים שחשוב במיוחד לבדוק טוב ולהתאים לפני שיוצאים לטיול הוא ההתאמה של הקרוואן לקבוצה שמטיילת.

חניון קראוונים בחורשת טל

חניון קראוונים בחורשת טלcof

ישנם סוגים רבים של קרוואנים בצורות, גדלים ועלויות שונות. חלקם כוללים רק את הבסיס בלבד ללא התפנקות מיותרת בעוד שחלקם מאובזרים במיטב הטכנולוגיה והפינוקים על מנת להפוך את הטיול שלכם לחוויה אקסקלוסיבית מושלמת. כדאי מאוד להתאים את הקרוואן לצרכים האמתיים שלכם על מנת מצד אחד לא לשלם יותר מדי עבור ההשכרה/רכישה של הקרוואן ומאידך לשים לב שהוא באמת כולל את כל מה שאתם זקוקים לו.

כמה אנשים אתם הולכים להיות בתוך הקרוואן?

אולי השאלה החשובה ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמיכם לפני שאתם יוצאים לדרך ושוכרים קרוואן היא כמות האנשים שהולכת לשהות בו. חשוב לציין שקרוואן, עם כל הנוחות שלו, הוא מקום שאנשים מבלים בו במשך שעות רבות בנהיגה ביום או בשינה בלילה וחשוב מאוד שיהיה להם נוח ומרווח, ניסיון לחסוך ולהעמיס כמות אנשים לא מתאימה לקרוואן הוא מתכון בטוח לריבים, חוסר נוחות ובעיקר, פספוס של חווית הטיול בצוותא.

לכמה פרטיות אתם זקוקים?

במיוחד כשמטיילים כמשפחה ולוקחים איתנו את הילדים, חשוב שלהורים יהיה את שלוות הנפש שלהם בסוף היום ואת היכולת להתנתק קצת מהילדים. חשוב שתתאימו את הקרוואן שלכם לצרכים ולפרטיות שלכם בכדי לאפשר לכם את רגע השקט בסוף היום. חלק מהקרוואנים כוללים חדר נפרד ננעל להורים ומיטה זוגית, ומאפשרים לכל אחד למצוא את הפינה האישית שלו בסוף היום.

חניון קראוונים חוות מייסטר

חניון קראוונים חוות מייסטר

לעומת הקרוואנים של זמני עבר, שהיו מאוד מינימליסטים וכללו בעיקר את הצרכים הבסיסיים בלבד, ההיצע של סוגי הקרוואנים השונים היום עצום, וכן גם האפשרות לאבזר אותם במיטב הטכנולוגיה והפינוקים. אם חשקה נפשכם במטבח מאובזר שכולל גם תנור אמיתי, כיור ואפילו מדיח כלים! אין שום צורך להתפשר, רק צריך לבחור את הקרוואן הנכון שמתאים עבורכם. מגוון השדרוגים והטכנולוגיה שתוכלו להוסיף לקרוואן הוא אדיר ומאפשר לכם להגשים את החלום שלכם ולטייל בחדר מלון אמיתי על גלגלים – עד רמת המיטה הזוגית, הטלוויזיה השטוחה ומגוון הערוצים והסבונים הקטנים על הכרית – הכל אפשרי!

Leave a Comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *